Třebíč
dohodou
Hledáte pozemek pro výstavbu nového domova?
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek nacházející se na ulici Třebíčská v obci Kralice nad Oslavou, s výbornou dostupností - přímo u hlavního tahu Brno - Třebíč.
Oplocený pozemek má výhodnou polohu - do Brna cca 30 minut autem, Třebíč je cca 20 minut. Vhodné pro individuální výstavbu i jako investice do budoucna.
Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zahrada, nicméně dle územního plánu obce je určen k výstavbě rodinného domu.
Jedná se tak o ideální příležitost pro ty, kteří hledají místo pro výstavbu vlastního bydlení v dosahu města, ale zároveň s příjemným venkovským zázemím.
*celková výměra pozemku je 764 m²
*uliční šíře cca 16 metrů
*IS blízko hranice pozemku (elektřina, voda) - jednání o zavedení přímo na hranici pozemku.
*cena 2 750 Kč/m2
*prodejní cena celku = 2 100 000 Kč
Uvedená prodejní cena je včetně poplatků a v případě vážného zájmu k jednání!
Zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav, nevázne žádné - břemeno doživotního užívání, předkupní právo, nájemní smlouvy na dobu určitou.
Zaujal Vás tento pozemek? Neváhejte a prohlédněte si ho na vlastní oči během nezávazné osobní prohlídky, která Vám pomůže se rozhodnout.
V zastoupení majitele Vás provedeme celým procesem prodeje i jeho financováním.
Financovat tento pozemek můžete z vlastních zdrojů, ale i čerpáním hypotečního úvěru nebo úvěrem ze stavebního spoření. Potřebné financování Vám zpracujeme přímo na míru.