Menu
Zpět na seznam inzerátů

NA PRODEJ | Stavební pozemek | Lipnice nad Sázavou | 817 m2

Havlíčkův Brod

898 700 Kč

Zvažujete koupit stavební parcely k výstavbě - investici do budoucnosti.

Město Lipnice nad Sázavou se nachází v Kraji Vysočina, přibližně 15 km západně od okresního města Havlíčkův Brod a 40 km od Jihlavy, Humpolec je vzdálen 12 km s napojením na D1 Praha - Brno.

Nového majitele hledá vlastnický podíl z celkové výměry 13.077 m2, s možností odkoupení dalších podílů...

Lukrativní mírně svažitý travnatý pozemek, dle územního plánu určený k bydlení, je svojí polohou umístěný na výborném zastavitelném území blízko centra obce a zaručuje dostatek soukromí pro rodinné bydlení s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Pozemek s potencionálem dostatečného soukromí - možnost odkoupení dalších podílů!

Hledáte místo pro rodinné bydlení nebo investiční příležitost pro budoucí rozvoj...?

*územní plán: stavební
*výměra tohoto podílu: cca 817 m2
*pozemek parc. č. 1698/4
*zapsané na LV 700
*asfaltová obecní cesta na pozemek
*u hranice pozemku inženýrské sítě
*cena: 1 100 Kč/m2
*prodej spoluvlastnického podílu o výměře 817 m2, 1634 m2

Nespornou výhodou a investicí do budoucnosti je každým rokem nárůst ceny, a to minimálně o 10% a více.

Uvedená prodejní cena je včetně poplatků a v případě vážného zájmu k jednání!

Zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav, nevázne žádné - zástavní právo, břemeno doživotního užívání, předkupní právo, nájemní smlouvy na dobu určitou.

Lipnice nad Sázavou je malebnou kombinací historie, přírodních krás a kultury - ať už se sem vydáte autem, autobusem, na kole nebo pěšky - rozhodně byste v okolních lomech měli navštívit umělecká díla jako monumenty „Ústa pravdy," „Zlatý oči" či „Bretschneiderovo ucho" a v samém centru obce Památník Jaroslava Haška, známého jako autora „Švejka" a dále jeden z největších českých aristokratických hradů - Hrad Lipnice.

Zaujala Vás tato nemovitost? Neváhejte si ji prohlédnout na vlastní oči během nezávazné osobní prohlídky, která Vám pomůže se rozhodnout.

V zastoupení majitele Vás provedeme celým procesem prodeje i jeho financováním.

Povinnost vypracovat PENB k této nemovitosti zákon nevyžaduje.

Financovat tuto nemovitost můžete z vlastních zdrojů, ale i čerpáním hypotečního úvěru nebo úvěrem ze stavebního spoření. Potřebné financování Vám zpracujeme přímo na míru.

Výměra

817 m²

Cena za m²

1 100,00 Kč

Zdroj

Bazos.cz

Kontaktovat prodejce

Zobrazit kontakt
Menu
Zavřít