Menu
Zpět na seznam inzerátů

Prodej komerčního pozemku, 36987 m², Tachlovice u Prahy

Praha - západ

18 123 630 Kč

Unikátní investiční příležitost – pozemek na okraji Prahy, Tachlovice. Nabízíme exkluzivně rozsáhlý pozemek 36.987 m² situovaný na strategicky výhodné pozici v katastrálním území Tachlovice, na okraji rozvíjející se obce, přiléhající k hlavnímu městu Praha. V minulosti byl dle studie obce Tachlovice zařazen tento pozemek do zastavěné zóny. V současné době je ale zatím dle LV veden jako zahrada. Pozemek nabízí do budoucna široké spektrum využití, včetně komerčního projektu zejména pro toho, kdo si umí zařídit změnu územního plánu. Vzhledem k jeho lokalitě na okraji Prahy se jedná o vysoce atraktivní investici s předpoklady významného zhodnocení do budoucna. Pozemek přímo navazuje na zastavitelnou plochu a zároveň na obecní přístupovou cestu. V případě zájmu lze přikoupit i vedlejší pozemek 143/24 s přístupovou cestou na opačné straně. Pro bližší informace kontaktujte našeho zkušeného makléře.

Lokalita: Tachlovice
Evidenční číslo: 883450

Výměra

36987 m²

Cena za m²

490,00 Kč

Zdroj

Bazos.cz

Kontaktovat prodejce

Zobrazit kontakt
Menu
Zavřít